Kilsanblog.com’a hoş geldiniz.

Kilsanblog.com KİL-SAN Kil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ne ait bir sosyal mecradır. İçeriği araştırmalarla bilgilenerek yazılmış olup özgün metinlerden oluşmaktadır. Görsel kullanımı kaynak ve fotoğrafçı ismi verilerek kullanılabilecek lisanslı olanlardan seçilmiştir.

Kilsanblog.com, bu sitedeki formlar aracılığıyla ilettiğiniz isim, elektronik posta, adres, telefon ve benzeri kişisel verilerinizi (bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını ve hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kilsanblog.com, Kişisel Bilgiler’i aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır. Basılı yayınlar/ yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek.

Kişisel Bilgiler’e, sadece Kilsanblog.com yetkili personeli ve bu bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü şahıs temsilcilerimiz erişebilirler. Kilsanblog.com, Kişisel Bilgiler’i açıklamadan, bu bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb.), web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar Kilsanblog.com’a aittir.

Kilsanblog.com, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Kullanım şartları
Kilsanblog.com web sitesindeki metinlerin telif hakları Kilsanblog.com’a aittir. Bu web sitesinin içeriği, Kilsanblog.com’u temsil etmeyen ticari amaçlar için kopyalanamaz veya görüntülenemez. Bu web sitesine erişim, kullanıcılara sitenin içeriğine veya Kilsanblog.com’un fikri mülkiyetine ilişkin hiçbir lisans veya hak vermez.

Site içeriği ancak bilgi paylaşımı sağlamak için TİCARİ OLMAYAN AMAÇLARLA ve KISMİ OLARAK aşağıda belirtilen şartlara uygun olarak kullanılabilir:

İçerikler değiştirilemez, başka kaynaklardan sağlanan içeriklerle birleştirilemez, yanlış algıya yol açacak şekilde kullanılamaz.

İçerikler basılı mecralarda kullanıldığında Kilsanblog.com kaynak olarak gösterilmeli ve www.kilsanblog.com web adresinden alındığı belirtilmelidir.

İçerikler internette kullanıldığında aşağıdaki alternatif ibarelerden biri yazının altına yerleştirilmelidir.

* Bu yazı Kilsanblog.com’dan alınmıştır.
* Kaynak: Kilsanblog.com

EN YENİLER

POPÜLER KONULAR