Kilsan Blog hakkında

Kilsan olarak sosyal yaşama dokunmaya devam ediyoruz. Estetik, farklı, çevreci yapılar, mimari izler bırakan mimar ve mühendisler, ekolojik gelişmeler, yaşama renk katan tasarımlar, sanatçılar ve sanat eserleri ile ilgili yazılara yer verdiğimiz bloğumuz, mobil ortamlara da tam uyumlu olarak 1 Aralık 2016 tarihinde yayına başladı.

Uzun yıllar boyu sponsor olduğumuz kitaplarla sanata ve mimariye destek vermemizin yanı sıra doğa, çocuk, eğitim ve engelliler için gerçekleştirdiğimiz projelerle STK’lara bağış yaparak sosyal sorumluluğumuzu da devam ettiriyoruz.

Sosyal sorumluluk projelerinin dışında, sosyal yaşama hizmet eden projeleri de marka kimliğimiz altında hayata geçirerek dört yıldır her hafta gönderdiğimiz ‘İstanbul’da bu hafta sonu’ bültenleri ile İstanbulluları tiyatro, gösteri, sergi, konser gibi etkinliklerden haberdar ediyoruz.

Sektöre ve topluma katkıda bulunma düşüncesiyle açtığımız bloğumuzda ağırlıklı olarak mimarlara ve mimariye ilgi duyanlara hitap ediyoruz. Yeşil Yaşam, Referans Yapılar, Kentler ve Dokular, Mimari Öyküler, Mimari İzler, Sanat Tasarım, UNESCO Dünya Mirası ve Kütüphane olarak 8 kategori başlığı altında topladığımız yazıların içerikleri, konu ile ilgili farklı kaynakları tarayarak hazırladığımız özgün metinlerden oluşuyor.

Bizden düzenli haber almak ve yeni eklenen konuları e-postanızda görebilmek için  e-bültenimize üye olabilirsiniz. Üye olmak için tıklayın.

Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.

Kilsan Tuğla ve Asmolen

POPÜLER KONULAR