Kuşlar için karavan

YORUM YAZIN 0
1621
Kuşlar için karavan, genel
Yazıyı paylaşın | Paylaşmak güzeldir, bilgiyi çoğaltır.

Mobilya tasarımcısı Marcus Williams, karavan tasarımını kullanarak mükemmel kuş evleri yapıyor. Bir kuş ailesinin barınabileceği kadar geniş olan evler, vintage bir tasarıma sahip. Williams, kuş evlerini tasarlarken 70’li yıllarda moda olan karavanından esinlenmiş.

Kuşlar için karavan, genişAmerikalı Marcus Williams, ‘One Man, One Garage’ adlı bir tasarım stüdyosunun sahibi. Ahşaptan lazer kesimle ürettiği evler kuşlara barınak olmanın yanı sıra balkon ve bahçelere de eğlenceli bir görünüm kazandırıyor.

1974 model Serro Scotty Hilander karavanın küçük bir maketi olan karavanda dekoratif olarak her şey düşünülmüş. Evlerde çimli bir arka bahçe, üç tarafında tente, panjurlu ve perdeli pencereler, yuvarlak bir giriş kapısı, çiçekler, yedek lastik hatta bir flamingo heykeli ile bir mangal bulunuyor.

İlginizi çekebilir:   Şehirlere keyif katan banklar

Hafif bir ahşaptan yapılan karavan modellerinin her biri üretildikten sonra kırk parçalı bir set halinde paketleniyor. Kurulumları oldukça basit olan kuş evler, tamamlandıktan sonra yaklaşık 22 santimetre uzunluğunda, 15 santimetre genişliğinde ve 12 santimetre yüksekliğinde bir karavan oluyor.

Kuşlar için karavan, setlerİstenirse kişiselleştirilebilen karavanlar küçük bir kuş ailesi için ideal bir ortam yaratıyor. Pencerelerin ve kapının yüksekliği kuşların havalanmalarına engel olmayacak boyutlara sahip. Pencereler hem kuşların güvenliğini sağlıyor hem de ilginç yaşamlarının gözetlenmesine için bizlere olanak sunuyor.

Fotoğraflar: ©1Man1Garage

Yazıyı paylaşın | Paylaşmak güzeldir, bilgiyi çoğaltır.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın