Müziğe duyarlı “Bulut”

YORUM YAZIN 0
1432
Müziğe duyarlı “Bulut”
Yazıyı paylaşın | Paylaşmak güzeldir, bilgiyi çoğaltır.

Bulut, müzikle aktive olan akıllı bir görselleştirme hoparlörü. Teknoloji ile eğlenceyi birleştiren tasarım, sensörler ve kodlara dayalı bir tür sihirli ortam oluşturuyor.

Müziğe duyarlı “Bulut”, teknoloji ile eğlenceyi birleştiriyorHarekete duyarlı olarak yıldırım ve gök gürültüsü efekti yansıtan hoparlör-lamba, gök gürültüsü görünümünü taklit etmek için tasarlanmış interaktif bir lamba ve hareket sensörleri sayesinde müziğin ritmine uygun olarak dört farklı stilde yıldırım ve gök gürültüsü efektleri yaratıyor. Bulut, tam dönme hareketi ve düşey salınım yapma yeteneğine de sahip.

İlginizi çekebilir:   Köpek kulübesi değil malikâne

Müziğe duyarlı “Bulut”, dört farklı stilde yıldırım ve gök gürültüsü efektleri yaratıyorRichard Clarkson tarafından tasarlanan Bulut, güçlü bir hoparlör sistemi barındırıyor ve Bluetooth uyumlu. İstenilen ışık ve renge adapte olabilen hoparlörler uzaktan kumanda ile kontrol ediliyor ve havadayken şarj edilebiliyor. İstenildiğinde farklı ortam seslerine, sesli sistemlere ve çevredeki diğer Bulut hoparlörlere de tepki verebiliyor.

Hipoalerjenik ve alev geciktirici özelliğe sahip polyester lifinden yapılan Bulut, hoparlörleri ve diğer bileşenleri bir arada tutan sünger bir kasaya sahip.

Fotoğraflar: richardclarkson.com

Yazıyı paylaşın | Paylaşmak güzeldir, bilgiyi çoğaltır.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın