Ünlü yapılara fantastik çizimler

YORUM YAZIN 0
1129
Ünlü yapılara fantastik çizimler
Yazıyı paylaşın | Paylaşmak güzeldir, bilgiyi çoğaltır.

İtalyan sanatçı Pietro Cataudella, “CityLiveSketch” adını verdiği projesinde kentlerde yer alan önemli yapı ve manzaraların eskizlerini çiziyor. Sanatçı, serisinin yeni çizimlerinde binaları ünlü çizgi karakterlerle ve gündelik nesnelerle eğlenceli bir şekilde birleştiriyor.

Pietro Cataudella, 2014 yılından bu yana kentlere kimlik kazandıran yapıların ve manzaraların eskiz çizimlerini yapıyor. Hep yanında taşıdığı eskiz defterine iki boyutlu çizimler yaparak başladığı serisine, son dört yıldır üç boyutlu çizimlerle devam ediyor. Kentlerde etkilendiği güzellikleri ve simge olmuş yapıları kendi gözünden göstermek amacını taşıyan sanatçı, çizimlerini yaptığı alanları gerçeklerinin önünde fotoğraflıyor.Ünlü yapılara fantastik çizimler, üç boyutlu

İlginizi çekebilir:   Mimari film ve belgeseller

İtalyan sanatçı, projesinin yeni çizimlerinde hayal gücünü bir adım daha ileri götürmüş durumda. Serisinin yeni konseptinde kentlerde yer alan sembolik binaları ünlü çizgi karakterlerle ve gündelik nesnelerle birleştiriyor. Bu esprili yaklaşım sanatçının çizimlerini hem daha yaratıcı hem de daha ilgi çekici hale getiriyor.

Fotoğraflar: © Pietro Cataudella
citylivesketch.wordpress.com
facebook.com/citylivesketch/
instagram.com/citylivesketch/

Yazıyı paylaşın | Paylaşmak güzeldir, bilgiyi çoğaltır.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın